Jdi na obsah Jdi na menu
 


2008-2007

21.12.2008 - Pridali sme fotky zo zvodu mladých a bonitácie Varín, august 2008 - Fotoalbum 1

16.12.2008 - Dňa 15.12 sme navštívili nášho veterinára. I keď sme už tušili podľa správania Bleys, že šteniatka pravdepodobne budeme mať, boli sme to ešte skontrolovať sonografickým vyšetrením, ktorým sme sa uistili, že naša predtucha sa naplnila. Šteniatok tentoraz bude určite viac. Už sa ich nevieme dočkať. Termín pôrodu je okolo 7.1.2009.

13.11.2008 - V dňoch 11.-13.11.2008 sme uskutočnili plánované krytie v Maďarsku. Výsledok budeme vedieť o cca 4-5 týždnov. Nádejným otcom šteniatok je úspešný plavý pes Pusztai-Pandur Zandor Vernon. Vernon nás zaujal milou, priateľskou povahou a Bleys sa zapáčil na prvý pohľad. Predviedol nám pohľadné dvorenie, ktorým si získal srdce Bleys.

3.11.2008 - Dňa 2.11 sme sa zatúlali na výstavu do Nitry, poslednú výstavu tejto sezóny. Naša Bleys za posledné dva týždne veľmi prepĺzla, čo nám vytkla aj rozhodkyňa, no ale čo sa dá robiť, to už tak niekedy býva, takže v triede otvorenej získala známku výborná. O to väcšiu radosť nám urobila naša Alize Aldeon, keď v triede mladých získala svoj prvý titul V1, CAJC. Sme radi, že sme boli prítomní pri takom veľkom úspechu. Arcus Aldeon v triede mladých získal hodnotenie výborný.

2.11.2008 - Dňa 25.9. sme sa zúčastnili na Špeciálnej výstave francúzskych buldočkov v Dubovej - Memoriál Ruda Prieložného. Sútažili sme v triede mladých a naša Beli získala známku výborná s pekným posudkom. Taktiež v ten istý deň sme úspešne absolvovali bonitáciu, takže naša Beli je už chovná. Na výstave bola dobrá atmosféra, všetko bolo perfektne zorganizované. 
 
4.9.2007 - Bleys očami Ans Schellekens (NL)
Posudok: stredného typu, veľmi pekná hlava feny, korektné uši, stredne tmavé oko, dobré proporcie hlavy, nožnicový zhryz, kompletný chrup, dobrá línia chrbta, dobré plecia, trochu strmšie rameno, výborné uhlenie zadných koncatín, dobrý chvost, dobrá čierna farba, kompletné znaky, trochu viac na hrudi a chvoste, dobre nosený chvost, výborný pohyb, priateľská, Výborná 3
 
16.7.2007 - Včera sme boli na NV psov v Košiciach, Bleys zopakovala úspech v triede otvorenej a získala V2, r.CAC z piatich súk v triede. Stále sa potvrdzuje, že konkurencia v triede otvorenej je veľká. BOB-a získal plavý fešák z Humenného - Brix Astra Nigra. Rozhodoval český rozhodca Otakar Vondrouš. Foto vo fotoalbume.